Таурин Биоактив | Элит-Фарм | 50 капсул

Таурин Биоактив | Элит-Фарм | 50 капсул ##от компании## Sdrav. com. ua - ##фото## 1
86 ₴
В наличии

Описание

Таурин Биоактив | Элит-Фарм | 50 капсул

Склад: таурин – 200 мг, вітамін С – 10 мг, наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, фруктоза, крохмаль, сорбіт.

Познайомимося з біодобавкою "Таурин Біоактив"!

Отже, що таке таурин? Це вітаміноподібна речовина. Дослідники вперше виділили амінокислоту таурин з жовчі ВРХ у 1827 році, але на його можливій ролі, як необхідного компоненту харчування для доброго здоров'я, увага сконцентрувалася лише нещодавно.

Таурин у високій концентрації міститься в серцевому м'язі, центральній нервовій системі, білих клітинах крові, кістяковій мускулатурі. Він бере участь у синтезі багатьох інших амінокислот, а також входить до складу основного компонента жовчі, що необхідна для переварювання жирів, абсорбції жиророзчинних вітамінів і для підтримки нормального рівня холестерину в крові. Тому таурин корисний при атеросклерозі, набряках, захворюваннях серця, артеріальній гіпертонії і гіпоглікемії. Таурин необхідний для нормального обміну натрію, калію, кальцію і магнію. Він запобігає виведенню калію із серцевого м'яза і тому сприяє усуненню деяких порушень серцевого ритму. Таурин позитивно впливає на головний мозок, особливо при дегідратації. Його застосовують при занепокоєнні і збудженості, епілепсії, гіперактивності, судорогах.

Як утворюється дефіцит таурину?

Надлишкове виведення таурину з організму зустрічається при різних станах і порушеннях обміну речовин. Аритмії, порушення процесів утворення тромбоцитів, кандидози, фізичний або емоційний стрес, захворювання кишечника, дефіцит цинку і зловживання алкоголем приводять до дефіциту таурину в організмі. Зловживання алкоголем до того ж порушує здатність організму засвоювати таурин.

Спочатку - покінчити з втомою.

Усі ми прагнемо домогтися великих успіхів у роботі, бізнесі, навчанні, спорті й інших сферах нашого життя. Що може серйозно нам перешкодити, так це втома. Одна з головних біохімічних причин втоми полягає в тім, що мембрана клітини поступово розряджається і їй потрібен час для підзарядки. Гірше гострої втоми тільки хронічна втома. У цьому випадку відновлення відбувається не ефективно, і клітина за час відпочинку не встигає підзарядитися. От чому багато людей самих різних занять і професій по достоїнству оцінять енергоефект БАД "Таурин Біоактив", зосереджений на стабілізації клітинної мембрани.

Потім - відіспатися.

Важке засипання, часті пробудження, раннє прокидання і безсоння - результат один: голова як у тумані, розбитість, і день проходить дарма. А снодійні засоби пити не завжди хочеться - можна звикнути, і після них ранок такий млявий. Нормалізація сну, можливо, найцінніший ефект прийому таурину. На наступний ранок - відчуття свіжості, бадьорості. Вислів "начебто тебе підзарядили" найточніше передає фізіологічний ефект вживання препарату "Таурин Біоактив".

Потім - заспокоїтися і набратися мужності.

Гнів і дратівливість на роботі і вдома. Як це отруює наше життя! Коли ми зрозуміємо, що злитися - це мстити собі за помилки інших?! Легко сказати, важко зробити, адже в основі лежить нездатність нервових клітин утримувати електричний заряд. Саме слабість нервових клітин веде до дратівливості, тривожності, приступів паніки, зниженого настрою. БАД "Таурин Біоактив" сприяє зміцненню нервових клітин. Після його прийому не обм'якаєш, як після класичних транквілізаторів, а навпроти, робишся бадьорим і врівноваженим.

Зосередитися.

У готові продукти харчування стали вводити різні добавки, консерванти, ароматизатори і барвники, що приводять до гіперактивності. В основі гіперактивності лежить харчова алергія. Алергічні реакції руйнують мембрани, тому нервові клітини у гіперактивних людей легко розряджаються. Збудженість супроводжується неможливістю сконцентрувати увагу. Важко відучитися їсти і пити широко розрекламовані "вкусняшки". Принаймні, це відбувається не відразу. І тут доречна допомога біодобавки "Таурин Біоактив".

Геть судороги і тики.

Нездатність клітин утримувати свій заряд може виявлятися м'язовими судорогами і різними тиками. Протисудорожна активність таурину настільки велика, що на його тлі нерідко припиняються епілептичні припадки.

Дія таурину.

Має протиатеросклетичну, антиаритмічну, детоксикуючу, адаптогенну, помірковано знеболюючу, антиоксидантну, протисудорожну дію, захищає серце, знижує стомлюваність, нормалізує рівень глюкози в крові, нормалізує баланс нейромедіаторів у центральній нервовій системі, стабілізує клітинні мембрани, підтримує печінку, поліпшує сон, нормалізує артеріальний тиск.

Рекомендується застосовувати з метою корекції раціону харчування при:

  • неуважності і розсіяності;
  • імунодефіциті, алкоголізмі, наркоманії;
  • підвищеній метеочутливості;
  • тривожності, дратівливості, агресивності;
  • серцевій недостатності та аритмії;
  • розладі сну (тривале засипання, переривчастий сон, раннє пробудження);
  • ослабленні зору.
  • Не є лікарським засобом.

Вживати: дорослим та дітям з 16 років по 1 капсулі 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Курс прийому 1 місяць. Курс можна повторювати 3-4 рази на рік.

Протипоказання: індивідуальна нестерпність компонентів продукту.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20оС.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.

Характеристики

Код товара
у103/6
Производитель
Элит-фарм
Страна производства
Украина
Форма выпуска
капсулы
Количество в упаковке
50 шт.